Canlı da İftar Sofrası Kuruldu

Belediye Başkanımız Uğur Demirezen, Canlı Uğurlu Parkı’nda düzenlenen iftar yemeğine katıldı.

11 ayın sultanı ramazan ayının gelmesiyle birlikte belediyemiz tarafından ilçemizin dört bir yanında gönül sofraları kuruluyor. Ramazan aynın bereketini hemşehrilerimizle birlikte yaşıyoruz. Geçtiğimiz gün Canlı Mahallesi Uğurlu Park’ta düzenlenen iftar yemeğine Belediye Başkanımız Uğur Demirezen de katılarak hemşehrilerimizle birlikte iftar yaptı.

11 ayın sultanı ilçemize bereket getirsin
Düzenlenen iftar yemeğinden sonra bir konuşma gerçekleştiren Belediye Başkanımız Uğur Demirezen şunları söyledi ” 11 ayın sultanı ramazan ayı tekrar kutlu olsun. Allah tuttuğumuz oruçları kabul etsin. Hep beraber seneye tekrar bu güzelliği yaşamayı nasip etsin” dedi.

Başkan Demirezen, Anneler Günü’nü kutladı
Belediye Başkanımız Uğur Demirezen, düzenlen iftar yemeğinde Anneler gününü de unutmadı. Tüm annelerimizin anneler günü kutluyorum diyen Başkan Demirezen sözlerini şöyle tamamladı ”Cennet annelerin ayakları altındadır. Onları bizim başımızın tacı en kıymetlimiz. Şefkatin,merhametin ve fedakarlığın sembolü,her koşulda koruyan kollayan ve evlatlarına kol kanat geren başta Şehit annelerimiz olmak üzere tüm annelerimizin anneler gününü en kalbi duygularımla tekrar kutluyorum” dedi.

Belediyemiz tarafından 29 gün boyunca düzenlenen iftar yemeğinden sonra her akşam Hacı Sinan Külliyesinde meddah, orta oyunu, manili ramazan davulu, hacivat ve karagöz, düet, hayal perdesi ve semazen hemşehrilerimizle olacak.